Carlos R. Pebaque vas

197164

VAS, graal, signerad och daterad Carlos R. Pebaque -95, Unik, Sjöhyttan, etikettmärkt Gullaskruv, Sweden, dekor av sjöjungfrur, höjd 19,5 cm

Glas, Konstglas, Design

Monter 7

Carlos R. Pebaque vas

Budhistorik (22 bud)
859344
859349
859344
1 400
859346
1 300
859344

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.