Carlos R. Pebaque vas och skål

197162

VAS, glas, signerad, daterad och numrerad Carlos R. Pebaque -93 nr 001, Sjöhyttan Sweden, SKÅL, signerad och numrerad Carlos R. Pebaque -93, SGS, Sweden, höjd 14,5 resp 27, skålens diameter 21 cm

Glas, Konstglas, Design

Monter 7

Budhistorik (4 bud)

858421
450
857490
856836
854873

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.