Carlos R. Pebaque vas

197161

VAS, graal, signerad och daterad Carlos R. Pebaque -95, Unik, Sjöhyttan Sweden, hällristningslikande dekor, höjd 16 cm

Glas, Konstglas, Design

Monter 7

Carlos R. Pebaque vas

Budhistorik (9 bud)
859327
700
859326
650
859325
600
859261
550
858670
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.