Gösta Werner Visor av Evert taube

197160

EVERT TAUBE MED BILDER AV GÖSTA WERNER, visor av Evert Taube, Gösta Werner (1909-1992), den andra portföljen av två, färg- och sv/v litografier signerade Gösta Werner, verket signerat och numrerat Gösta Werner 138/225, editerad av Galerie Aix, Stockholm, 1989

Portfölj något nött

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Kundcenter

Budhistorik (2 bud)

855707
600
855127
500

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.