Chiffonjé sengustaviansk

197156

CHIFFONJÉ, 2-delad, sengustaviansk, fanérad i mahogny, beslag och listverk i mässing, höjd 130, 119x48 cm, nyckel finns

Skador, listdelar och dekorelementdelar saknas, fanérlagningar, senare beslag

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 1

Chiffonjé sengustaviansk

Budhistorik (6 bud)
859207
858766
1 300
858765
857731
857730
950

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.