Vas

197146

GOLVVAS, glaserat stengods, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 33 cm

Krackelerad, nagg, tillverkningsdefekter

Orientaliskt, Konsthantverk, Keramik/Porslin

Rum 13

Vas

Budhistorik (14 bud)
859170
950
859195
900
859170
850
856694
856694
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.