Natasha Andersson Välgörande Ko

197143

ANDERSSON, Natasha (samtida): Ko, signerad och daterad 2013, akryl på pannå, 27x35 cm

Välgörenhet, Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (2 bud)

858216
856088

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.