Natasha Andersson Välgörande Ko

197141

ANDERSSON, Natasha (samtida): Ko, signerad och daterad 2013, akryl på pannå, 27x35 cm

Välgörenhet, Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
856085
700
858093
650
856085
600
858092
550
856085

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.