Miniatyrporträtt 1800-tal

197134

MINIATYRER, 2st, 1800-tal, damporträtt, signerad A(el. H?) Füger resp Pesne, föreställande Mme Favil resp Mme Brinec...(?) yttermått ramar 14x12 resp ca 12x11 cm

Konst, Måleri

Monter 5

Miniatyrporträtt 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
857463
1 300
857064
857462
857064
857310

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.