Jan Naliwajko oljemålning

197132

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Gestalt, signerad och daterad 1979, olja på duk, 38x28 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Jan Naliwajko oljemålning

Budhistorik (1 bud)

857840
2013-08-03 21:57:05

2013-08-04 kl 13:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.