Nils Kölare färglitografi

197130

KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad och daterad Nils Kölare -78, 22/40, färglitografi, bladstorlek 67x80 cm

Rum 9

Nils Kölare färglitografi
Budhistorik (8 bud)
860239
650
861161
600
860239
550
861087
500
860239
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.