Nils Kölare färgkomposition

197129

KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad och daterad N. Kölare -79, IX/X, färglitografi, bladstorlek 89x69 cm

En repa

Rum 9

Nils Kölare färgkomposition
Budhistorik (3 bud)

861181
860830
859888

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.