Kurt Norman oljemålning

197127

NORMAN, Kurt, Landskapsmotiv, olja på duk, 50x61 cm

PROVENIENS: Familjen Jovinge

Konst, Måleri

Rum 3

Kurt Norman oljemålning

Budhistorik

2013-08-04 kl 19:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.