Ari Eskelinen oljemålning

197126

ESKELINEN, Ari (född 1953): "Kontemplation", monogramsignerad AE samt signerad och daterad a tergo Stockholm 2012, olja på pannå, 66,5x79 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Ari Eskelinen oljemålning

Budhistorik (10 bud)
857381
857379
2 800
857377
857365
1 600
854646

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.