Nils Kölare färglitografi

197125

KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad och daterad Nils Kölare -78, 22/40, färglitografi, bladstorlek 67x80 cm

En smärre missfärgning

Rum 9

Nils Kölare färglitografi

Budhistorik (13 bud)
859140
1 300
858198
859139
858198
859138
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.