Ari Eskelinen oljemålning

197124

ESKELINEN, Ari (född 1953): "Horisontalitet - vertikalitet", monogramsignerad AE samt signerad och daterad a tergo Sthlm 2012, olja på duk, 101x81 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Ari Eskelinen oljemålning

Budhistorik (13 bud)
858114
2 800
858069
2 600
857904
857431
1 900
857430
1 800

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.