Nils Kölare färglitografi

197123

KÖLARE, Nils (född 1930): (2) Kompositioner, signerade och daterade N. Kölare -79, ea, färglitografier, bladstorlek 89x69 cm

Fuktfläckar

Rum 9

Nils Kölare färglitografi

Budhistorik (1 bud)

857979
2013-08-04 12:04:31

2013-08-04 kl 19:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.