Carl Holger Fischer oljemålning

197122

FISCHER, Carl Holger (1885-1955): Stilleben med päron och rosor, signerad Carl H Fischer, olja på duk, 68x99 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (4 bud)

857196
1 700
853656
1 600
853655
950
853633

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.