Grafikmapp akvatinter

197116

GRAFIKMAPP, innehållande två akvatintetsningar av Mimmo Paladino och Anthony O´Carrol, signerade och numrerade 12/33 resp 1/1,1983, edition Ressle, bildyta 32x24 resp 51x36,5 cm

Ett blad med dedikation

Rum 9

Grafikmapp akvatinter

Budhistorik (11 bud)
855926
861023
855926
950
860822
900
855926
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.