Torsen Jovinge oljemålning

197115

JOVINGE, Torsten (1898-1936): Alplandskap, olja på pannå, 40x31 cm

PROVENIENS: Familjen Jovinge

Konst, Måleri

Rum 3

Torsen Jovinge oljemålning

Budhistorik (2 bud)

854054
2 400
853778

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.