Torsten Jovinge oljemålning

197113

JOVINGE, Torsten (1898-1936): Skogsväg, olja på duk, 37x44 cm

PROVENIENS: Familjen Jovinge

Konst, Måleri

Rum 3

Torsten Jovinge oljemålning

Budhistorik (6 bud)
857877
857411
856532
2 600
854924
854542

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.