Grafik Olle Kåks mfl

197111

GRAFIKMAPP, innehållande två akvatintetsningar av Mimmo Paladino resp Anthony O´Carrol och en serigrafi av Olle Kåks, samtliga signerade, numrerade 7/33, 1983, edition Ressle, bildyta 32x24, 20x25 och 51x36,5 cm

Rum 9

Grafik Olle Kåks mfl

Budhistorik (7 bud)
859146
1 300
858933
858874
858932
858874

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.