Torsten Jovinge oljemålning

197110

JOVINGE, Torsten (1898-1936):Kyrkan, olja på pannå, 26,5x33 cm

PROVENIENS: Famljen Jovinge

Konst, Måleri

Rum 3

Torsten Jovinge oljemålning

Budhistorik (1 bud)

853780
2013-07-28 13:14:24

2013-08-04 kl 22:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.