Skålfat Wärff

197108

SKÅLFAT, Kosta, signerad Wärff, höjd 7, diameter 24 cm

Fotnagg samt repor

Glas

Rum 4

Skålfat Wärff

Budhistorik (1 bud)

854253
2013-07-29 02:33:06

2013-08-04 kl 19:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.