Skåp England

197106

VITRINSKÅP, London England, 1800-tal, fanerat i mahogny, spröjsat dörrpar, bakomliggande inredning i form av 2 hyllplan, höjd 163, 92x35 cm
Nyckel finns

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 8

Skåp England

Budhistorik (16 bud)
857593
857587
3 400
857581
3 200
857550
2 400
857520

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.