Ernesto Tatafiore blandteknik

197103

TATAFIORE, Ernesto (Italien, född 1943): (8) grafiska blad, Aquaforte Historico, edition Ressle, Stockholm, signerade Tatafiore, numrerade 52-59/60, blandteknik (etsning/collage), bladstorlek 70x50 cm

Rum 9

Ernesto Tatafiore blandteknik

Budhistorik (1 bud)

854893
2013-07-30 15:58:34

2013-08-06 kl 14:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.