Saltkar porfyr

197099

SALTKAR, 1 par, 1800-tal, porfyr, fasetterad sida, diameter ca 6,2 cm

PROVENIENS: Prosten K.A. Fellström, Skellefteå

Skador, nagg

Diverse

Monter 5

Saltkar porfyr

Budhistorik (8 bud)
857592
3 200
856967
856967
2 800
857590
2 600
856967

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.