Saltkar porfyr

197097

SALTKAR, 1 par, 1800-tal, porfyr, fasetterad sida, diameter ca 5,8 cm

PROVENIENS: Prosten K.A. Fellström, Skellefteå

Skador, nagg

Diverse

Monter 5

Saltkar porfyr

Budhistorik (3 bud)

857315
857314
750
857020

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.