Richards Ruben oljemålning

197096

RUBEN, Richards (USA, 1925-1998): "City Series Drawing", signerad och numrerad a tergo Richards Ruben City 41, olja på papper, 76x56 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Richards Ruben oljemålning

Budhistorik (3 bud)

857920
2 400
857374
856140

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.