Saltkar porfyr

197095

SALTKAR, 1 par, 1800-tal, porfyr, fasetterad sida, diameter ca 6,2 cm

PROVENIENS: Prosten K.A. Fellström, Skellefteå

Skador, nagg

Diverse

Monter 5

Saltkar porfyr

Budhistorik (3 bud)

856966
856249
854486

Slutpris SEK:
206 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.