Richards Ruben oljemålning

197092

RUBEN, Richards (USA, 1925-1998): "City Series Drawing", signerad och numrerad a tergo Richards Ruben City 38, olja på papper, 76x56 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Richards Ruben oljemålning
Budhistorik (6 bud)
859117
5 000
858294
857919
2 400
855154
854892
750

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.