Reinold Ljunggren

197090

LJUNGGREN, Reinold (född 1920): 4 st, Trosamotiv, färglitografier 72/300, signerade, varierande mått ca 29x40, varav en i mapp

Rum 3

Reinold Ljunggren

Budhistorik (7 bud)
856099
1 600
856024
856098
1 400
856024
1 300
856097

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.