Richards Ruben oljemålning

197088

RUBEN, Richards (USA, 1925-1998): "City Series Drawing", signerad och numrerad a tergo Richards Ruben City 46, olja på papper, 76x57 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Richards Ruben oljemålning
Budhistorik (8 bud)
858289
5 000
858086
857921
3 200
857918
2 400
857917

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.