Moisés Villelia färglitografi

197084

VILLELIA, Moisés (1928-1994): Komposition med klippteknik, signerad och daterad -74, färglitogrfi, 46/?00, ca 64x49 cm

Rum 9

Moisés Villelia färglitografi

Budhistorik

2013-08-03 kl 19:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.