Bengt Lindström färglitografier i mapp

197082

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): "La Grande Fête", 1975, komplett portfölj om 10 blad, numrerad 182/250, signerade, 77,5x54

Rum 9

Budhistorik (24 bud)
857683
9 600
857176
9 400
857682
9 400
857176
9 200
857681
9 000

Slutpris SEK:
9 600
920 EUR, 1 080 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.