Juhana Blomstedt färglitografi

197081

BLOMSTEDT, Juhana (Finland, 1937-2010): Utan titel, signerad och daterad Blomstedt -73, numrerad III/X, ea, färglitografi, 52x73 cm

Rum 9

Budhistorik (21 bud)
858096
3 600
858098
3 400
858096
3 200
858090
858089
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.