Harald Wiberg blandteknik

197078

WIBERG, Harald (1908-1986): "Vinterrävar," signerad och daterad Harald Wiberg febr. 1953, akvarellerad teckning, 38,5x46 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Harald Wiberg blandteknik

Budhistorik (8 bud)
857688
1 800
854063
1 700
853817
1 600
854062
1 600
853817

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.