Ernesto Tatafiore blandteknik

197075

TATAFIORE, Ernesto (Italien, född 1943): (4) grafiska blad, Aquaforte Historico, edition Ressle, Stockholm, signerade Tatafiore, samtliga numrerade, blandteknik (etsning/collage), bladstorlek 70x50 cm

Rum 9

Ernesto Tatafiore blandteknik
Budhistorik (1 bud)

857833
2013-08-03 21:28:39
550

2013-08-06 kl 13:40
Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.