Ernesto Tatafiore blandteknik

197074

TATAFIORE, Ernesto (Italien, född 1943): (4) grafiska blad, Aquaforte Historico, edition Ressle, Stockholm, signerade Tatafiore, samtliga numrerade, blandteknik (etsning/collage), bladstorlek 70x50 cm

Rum 9

Ernesto Tatafiore blandteknik

Budhistorik (1 bud)

857832
2013-08-03 21:27:49

2013-08-04 kl 21:24
Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.