Lawrence Carroll färglitografi

197071

O'CARROLL, Anthony (Irland, född 1942): (3) Kompositioner, signerade O'Carroll, numrerade, daterade1980-81, bladstorlek 35x52, 52x65, 85x63 cm

Rum 9

Budhistorik (4 bud)

857980
450
857976
857916
857830

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.