Rökbord björk

197070

RÖKBORD, 1930/40-tal, björk och intarsia i form av ridande amazon, underdel med spegelklätt skåp, höjd 60, 60x60 (100) cm, nyckel saknas

Skador, nyckel saknas

Rum 4

Rökbord björk
Budhistorik (7 bud)
854204
600
856819
550
854204
500
856818
450
854204

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.