Egon E:son Weinemo oljemålning

197069

WEINEMO E:Son Egon (1914-1987): "Trädstammar, olja på duk, signerad, 73x55 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Budhistorik (16 bud)
857604
856384
857504
856384
950
857503
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.