Spegel omkring 1900

197067

SPEGEL, omkring 1900, skuren och förgylld dekor i pastellage, 80x74 cm

Smärre skador

Speglar

Rum 3

Spegel omkring 1900

Budhistorik (21 bud)
857726
857725
1 400
857718
1 300
857724
857718

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.