Ernst Söderberg oljemålning

197065

SÖDERBERG, Ernst (1889-1967): Gårdsmotiv, otydligt signerad och daterad, olja på duk, ca 50x50 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Ernst Söderberg oljemålning
Budhistorik (2 bud)

857484
857319

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.