Vas Kosta

197063

VAS, Karl Lindeberg, Kosta, överfång i lila mot frostad fond, signerad Kosta KL, numrerad 109, höjd 6 cm

Glas, Konstglas

Monter 5

Vas Kosta

Budhistorik (15 bud)
857817
3 200
857068
856712
2 800
856645
2 600
856169
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.