Oidentifierad konstnär 1700-tal

197062

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, kvinnoporträtt, olja på duk, 77x62 cm

Omfattande skador, duklagningar, renoverad, retuscherad, senare omspänd, senare ram, smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 6

Budhistorik (41 bud)
857806
11 500
857798
11 000
857792
10 500
857788
10 000
857781
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.