Jan Håfström färglitografi

197057

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Utan titel, signerad och daterad Jan Håfström 1978, HC, färglitografi, 56x77 cm

Rum 9

Jan Håfström färglitografi

Budhistorik (5 bud)
854588
700
854314
650
854314
854221
853728

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.