Christian Kröner blandteknik

197056

KRÖNER, Christian (1838-1911): Kronhjort i glänta, blandteknik, signerad Christian Kröner Dä, daterad a tergo 1909, 36x28 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Christian Kröner blandteknik

Budhistorik (31 bud)
857764
5 400
857763
5 200
857755
5 000
857758
4 800
857755
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.