Juhana Blomstedt färglitografi

197055

BLOMSTEDT, Juhana (Finland, 1937-2010): Utan titel, signerad och daterad Blomstedt -73, numrerad 45/75, färglitografi, bladstorlek 51x80 cm

Rum 9

Budhistorik (1 bud)

859273
2013-08-06 18:29:22

2013-08-08 kl 22:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.