Juhana Blomstedt färglitografi

197054

BLOMSTEDT, Juhana (Finland, 1937-2010): Utan titel, signerad och daterad Blomstedt -73, numrerad 43/75, färglitografi, bladstorlek 51x80 cm

Rum 9

Budhistorik (21 bud)
859105
1 800
859103
1 700
859101
1 600
859102
859101
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.